Pristatymas

PRISTATYMAS LIETUVOJE

– Siuntinius siunčiame paštomatais: OMNIVA arba LP express. Siuntiniai išsiunčiami per 1-2 darbo dienas. Jei norite siuntą gauti paštomatu, parašykite mums nurodydami Jums tinkamą paštomatą info@cantika.lt arba telefonu +37061860228.
– Siuntinius siunčiame Lietuvos pašto registruota pirmenybine siunta. Siuntiniai išsiunčiami per 2-5 darbo dienas. Jei norite gauti siuntos sekimo numeriuką, susisiekite su mumis info@cantika.lt arba telefonu +37061860228.
– Užsakymus galite atsiimti Vilniuje, susisiekite su mumis info@cantika.lt arba telefonu +37061860228.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

– Norint gauti siuntinį į užsienį susisiekite su mumis el. paštu info@cantika.lt pristatymo laikui į kitas šalis gauti. Užsakymams taikomas jūsų šalies vietinis PVM mokėjimo mokestis. Kaip užsakymo gavėjas, jūs esate atsakinga(s) už visų importo mokesčių, muitinės ir vietos mokesčius taikomus jūsų šalyje. Pristatymo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiamas užsakymas. Jei norite gauti siuntos sekimo numeriuką, susisiekite su mumis infoj@cantika.lt arba telefonu +37061860228.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Jei įsigytas produktas nepatiko ar netiko, galite jį grąžinti arba keisti į kitą. Cantika vadovaujasi „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
Grąžinamos prekės privalo būti nedėvėtos bei sudėtos į originalią pakuotę, kurioje gavote siuntą.

– Cantika el. parduotuvėje pirktą prekę galite grąžinti arba keisti į kitą per 14 kalendorinių dienų nuo prekės įsigyjimo.
– Parašykite mums el. laišką adresu info@cantika.lt ir informuokite apie ketinimą grąžinti ar pakeisti prekę kitomis prekėmis arba susisiekite su mumis telefonu +37061860228.
– Grąžinama prekė turi būti nenaudota, originalioje ir nepažeistoje pakuotėje. 
– Prekės išsiuntimu turėsite pasirūpinti jūs. Jei gauta prekė nekokybiška, grąžinimo išlaidomis pasirūpinsime mes.
– Gavę grąžinamą prekę, mes įsipareigojame per 7 darbo dienas pervesti pinigus į jūsų sąskaitą arba pakeisti prekę kita.

Su meile,

Cantika