Tik internetu

"Suvalgykite mane" knyga

4,00€

knyga18

Nauja prekė

Laikas su knyga ramina, atpalaiduoja.

Kygos aprašymą skaityti žemiau.

218psl. 2007m.

Knyga rasta skaitytų knygų knygynėlyje.

Dėmesio: Paskutinė prekė atsargose!

Žmogiška prigimtis linksta. Ji to nežino. Tačiau linksta. Tai vadinama tendencija, polinkiu, manija. Kad patiekalas pavyktų, reikia, kad būtų santykis tarp minkšto ir traškaus, kartaus ir švelnaus, saldaus ir aštraus, tarp drėgno ir sauso, ir kad jame vyrautų šioms prieštaringoms poroms būdinga įtampa.

Agnès Desarthe gimė Paryžiuje 1966 m. Rašytojos šeimoje būta rusiškai, jidiš ir arabiškai kalbėjusių protėvių; galbūt dėl to pirmoji jos profesija – vertėja. A. Desarthe – 13 knygų vaikams ir 9 knygų paaugliams autorė, be to, dar rašanti teatro pjeses ir dainų tekstus.

„Suvalgykite mane“ – šeštasis jos romanas, Paryžiuje karaliaujantis labiausiai perkamų knygų sąrašų viršūnėje. Tai knyga apie ekscentrišką, tačiau genialią kulinarę, atidarančią Paryžiuje savo restoraną. Mirjama netelpa į jokius rėmus, nesilaiko jokių tradicijų: restoranas nepanašus į jokį kitą, čia fantastiški patiekalai gimsta tiesiog akyse – vien tik iš audringos kulinarės vaizduotės, lankytojai sudaro keistų, tačiau įsidėmėtinų tipų galeriją.

Įsimylėjęs gėlininkas, filosofijos studentai, kvartalo vaikai, daržininkas arabas – restoranas, buvęs tik įkvėpimo valandą kilusi idėja, tampa viso kvartalo gyvenimo centru. Gyvenimas kunkuliuoja, o jo centre – keistuolė Mirjama, kurios nepaprasta praeitis skleidžiasi su kiekvienu romano puslapiu. Iki keistos, tačiau laimingos atomazgos.

Kulinarinės aistros susipina su meilės istorija, herojės praeities žaizdos gydomos humoru ir geru maistu. „Suvalgykite mane“ - pašėlęs, nuotaikingas romanas, skaitomas vienu atsikvėpimu ir su pasimėgavimu – tarsi karšto šokolado su aitriaisiais pipirais puodelis. Gyvenimas čia mažumą egzotiškas, prancūziškai subtilus ir elegantiškas – ir gerokai beprotiškas…

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Parašyti atsiliepimą

"Suvalgykite mane" knyga

"Suvalgykite mane" knyga

Laikas su knyga ramina, atpalaiduoja.

Kygos aprašymą skaityti žemiau.

218psl. 2007m.

Knyga rasta skaitytų knygų knygynėlyje.

Siųsti žinutę

"Suvalgykite mane" knyga

"Suvalgykite mane" knyga

Naudojamas tik užklausai atsakyti

Įrašykite savo klausimą ir spauskite "Siųsti"

Panašios prekės