Perkamiausios

puslapyje
0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Vakaras šventykloje - jei teko lankytis Balio saloje ir buvote šventykloje temstant, jau žinote šį jausmą, o šio kvapo smilkalai primins jums tą ramybę, didybę, vidinį žinojimą. Sandalas, vanilė ir vakaro ramybė. Puikiai tinka meditacijoms, laikui, kada po dienos darbų norisi atsipalaiduoti.

0 Atsiliepimas(-ai)
7,00€

Lai laikas su smilkalais būna dar žaismingesnis? Tai puiki dovana tiek sau,tiek artimam žmogui. 12 skirtingų Cantikos smilkalų vienoje bibliotekoje.

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Ylang ylang kvapas veikia raminamai, padeda kamuojant nerimui, esant šoko, baimės, panikos būsenoje, teigiama, kad veikia kaip afrodiziakas, gerina lytinių funkcijų sutrikimus.Naudingas esant padidintam širdies plakimui (aritmijai), gali padėti sumažinti aukštą kraujospūdį.Raminamai veikia odą, tinka tiek sausai, tiek riebiai odai puoselėti,...

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Auštantis rytas - pilnas apelsinų, vanilės, šiek tiek sandalmedžio kvapo. Tai nuostabus kvapas dienai pradėti, kadangi sudėtyje yra apelsino, šie smilkalai gerina nuotaiką, suteikia energijos. Sudėtyje esanti vanilė ir sandalmedis sušvelnina apelsino kvapą, dėl to smilkalas ypatingai įkvepiančio aromato.

0 Atsiliepimas(-ai)
3,00€

Natūralaus medžio smilkalinė. 

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Jazminas su sandalu.  Aromaterapijoje jazmino kvapas siejamas su meile sau, savęs priėmimu.  Jazminas taip lengvai sukasi sandalmedžio glėbyje, kad užuodus šį smilkalą visada norisi skirti laiko sau, tiesiog sustoti.

Rodoma 1 - 6 iš 122 dalykų