Yra 158 prekės(-ių).
puslapyje
0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Jazminas su sandalu.  Aromaterapijoje jazmino kvapas siejamas su meile sau, savęs priėmimu.  Jazminas taip lengvai sukasi sandalmedžio glėbyje, kad užuodus šį smilkalą visada norisi skirti laiko sau, tiesiog sustoti.

0 Atsiliepimas(-ai)
2,00€

Jau daug metų tikima, kad Palo Santo (arba kitaip "Šventojo medžio") lazdelės dūmai valo aplinką, gerina nuotaiką, atpalaiduoja ir mažina stresą. Uždekite lazdelės galiuką, leiskite liepsnai apkabinti lazdelę 20-30 sekundžių, užpūskime liepsną ir padėkime lazdelę ant nedegaus paviršiaus.  Balio saloje lazdelę naudoja svarbiems ritualams, tačiau ji...

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Galbūt pamenate mano vieną mylimiausių vietų Balio saloje - Amed. Joje jaučiuosi kaip paslėptame rojaus kampelyje.  Ten visada manęs laukia ištikimas šuo Opal. Jis gyvena mano mylimoje viloje. Jo vardu pavadinau šiuos smilkalus, nes būtent juos pirmą kartą smilkiau viešnagės metu čia. Jie kvepia pačiuliu, gintaru ir ramybe.

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Sandalas ir šiek tiek palo santo. Ypatingai ramina, atpalaiduoja, gerina nuotaiką. Sandalo smilkalais Balio salos gyventojai pradeda dieną. Tai lyg pažadas, kad šią dieną viskas vyks taip, kaip man geriausia.  Pasitikėti gyvenimu, pasitikėti kur jis mus veda.

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Smilkalai, parvežti iš Bali salos, Indonezijos. Balio saloje smilkalai neatsiejama kiekvienos dienos dalis. Susikurkime kiekvienos dienos ritualą. Užsidekime smilkalo lazdelę ir lai tas laikas būna skirtas tik sau.  Viename pakelyje 12-15 smilkalų lazdelių, viena lazdelė smilksta apie 40 min. 

0 Atsiliepimas(-ai)
4,00€

Rožinis dangus - labai ilgai ieškoti smilkalai. Tiems, kuriems užuodus rožes norisi užsimerkti..gal bent akimirkai skristi? Rožių kvapas kalba apie meilę sau, savęs priėmimą, santykius su mama. Atitraukia mintis nuo kasdienybės problemų, atnaujina ir nuskaidrina mintis. Suteikia saugumo jausmą. Atveria širdį ir padeda suvokti pasaulio visapusybę. Gydo...

Rodoma 1 - 6 iš 158 dalykų